Pravidla

3. května 2015 v 10:22 | Liv
Před použitím jakékoli mé grafiky si přečtěte tento článek, abyste věděli, co přesně smíte a nesmíte. Pokud pravidla porušíte poprvé, budu vás varovat. Podruhé vás nahlásím na blog.cz. Tato pravidla se vztahují na veškerou moji grafiku. Výjimky mohou být určeny v konkrétních článcích s grafikou. Můžu vám výjimku také udělat, když se mě např. na Asku zeptáte.


▼ uvedený zdroj = funkční odkaz na můj blog nebo má ikonka, která odkazuje taktéž na tento blog; umístěn je buď v menu, volitelném dolním boxu (pokud danou věc používáte dlouhodobě) nebo přímo v článku, kam jste grafiku vložili


GRAFIKA
 1. Grafiku v žádném případě nevydávejte za svou.
 2. Veškerá má grafika je použitelná pouze k osobním účelům.
 3. Pokud v článku není jinak uvedeno, nijak ji neupravujte.
 4. Používejte grafiku k tomu účelu, ke kterému je vytvořená. Chcete-li ji použít k něčemu jinému, nejprve se mě zeptejte.
 5. Není-li nikde na grafice můj zdroj, musíte ho uvést (jak se to dělá viz výše). Zdroj nemusíte u vádět také u fontů, štětců a tvarů.
 6. Pokud mou grafiku budete používat na výrobů té svojí (lze jen u: affiliate ikonky - do designů, ikonky sociálních sítí - do designů, png - kamkoliv), zdroj neuvádějte do článků nebo menu, ale přímo na tu vaši grafiku.
 7. Pro objednanou grafiku platí totéž + smí ji používat jen ti, pro které jsem ji vytvořila.


DESIGNY (ZDARMA I PLACENÉ)
 1. Bonusy používejte pouze v době, kdy máte design nastavený.
 2. Design mějte na blogu nastavený alespoň 14 dní.
 3. Nijak ho neupravujte ani neořezávejte. Jeho kusy nepoužívejte k výrobě vlastní grafiky. Do článku/menu si samozřejmě můžete vytvořit jeho náhled.
 4. Po nastavení si můžete změnit velikost a typ písma, pokud vám nebude ten mnou vybraný font vyhovovat.
 5. Design nevydávejte za svůj.
 6. Nemažte zdroj, pokud je někde uveden. Bylo by fajn, kdybyste zdroj přidali i do menu, ale netrvám na tom.
 


Aktuální články

Reklama